İzmir Prefabrik

Artan konut kiraları ve fiyatlandırmaları sebebiyle prefabrik evler çok daha hesaplı ve cazip bir ev sahibi olma yöntemi haline gelmiştir. Prefabrik evler; parçaları fabrikalarda yapılmış ve demonte şekilde teslim edilen evlerdir. Teslimattan sonra işinde uzman ustalar ile evin parçaları beton bir zemin üzerinde birleştirilmektedir. Özellikle de konut kiralarının ve fiyatlandırmalarının yüksek olduğu şehirlerden biri olan İzmir prefabrik ev kullanımı için son derece uygun bir şehirdir. 

İzmir’in en sevilen şirketleri arasında yer alan Devler Yapı Mimarlık olarak prefabrik ev hizmeti de vermekteyiz. Firmamızda kullandığımız prefabrik evlerin tamamı; galvanize çelik ile üretilmiştir. Aynı zamanda sudan ve ısıdan etkilenmezler. Bu sayede her mevsim gönül rahatlığı ile prefabrik evlerimizi kullanabilirsiniz. Yaz aylarının sıcak olduğu ve sık sık yağmurların yaşandığı şehirlerden biri olmasına rağmen İzmir prefabrik evlerin kullanımında herhangi bir sorun yaşamamaktadır. 

İzmir Prefabrik Evin En Doğru Adresi

Prefabrik ev denildiğinde ilk akla gelen firmalardan biri olarak sizler için en kaliteli ve güvenli prefabrik ev fırsatını sunmaktayız. Kaliteli ve sürdürülebilir malzeme, işin ehli ustalar, hafriyat çalışmaları ile sağlanmış uygun zemin ve ekonomik oluşu ile İzmir prefabrik evin en doğru adresi olarak gösterilmekteyiz. Sizler de kolaylıkla internet sitemiz üzerinden hizmetlerimizi görüntüleyebilir, prefabrik ev çalışmalarımıza bakabilir ve rahatlıkla bizlere ulaşabilirsiniz. 

İzmir Prefabrik Ev Avantajları Devler Yapı’da

Prefabrik evler kurulum ve kullanım kolaylığı sayesinde gönül rahatlığıyla tercih edilebilecek konut türleri arasında yer almaktadır. Aynı zamanda sağladığı birçok avantaj sayesinde de oldukça fazla tercih edilmektedir. İzmir prefabrik evlerin kurulumu ya da montajı son derece kolay ve hızlıdır. Modüler yapıda olan prefabrik evler kullanım amacına ve alanına göre üretilebilirler. Ayrıca ısı, ses, su ve depreme son derece dayanıklı olan prefabrik evler güvenle tercih edilebilirler. 

Devler Yapı Mimarlık olarak uzun süredir hizmet verdiğimiz İzmir prefabrik ev konusunda rahatlıkla işin ehli ustalarımızdan bilgi alabilirsiniz. Bünyemizde bulunan prefabrik evlerin yapımında kullanılan tüm malzemeler TSE ve ISO 9001 belgesine sahiptir. Prefabrik binaların dış cephesinde, iç cephesinde, tavanında ya da ara katlarında kullanılan levha, silikat ve selüloz elyaftan yüksek sıcaklıklarda üretilmiştir. Bu yöntemle kullanılan levhanın ısı ve iklim değişikliklerinden etkilenmemesi ve uzun süreli kullanılması sağlanmaktadır.