HAKKIMIZDA

1998 yılından bu yana kalite ve estetiği bir arada buluşturan Devler Yapı Mimarlık; İzmir ili başta olmak üzere profesyonel ekibi ile Türkiye’nin dört bir yanında fabrika inşaatı, konut projeleri, alt yapı – üst yapı çalışmaları, mimari projeler gibi birçok alanda faaliyet göstermektedir. Halkımıza sunduğumuz hizmetler ile deprem yönetmeliğine uygun güvenli yaşam alanları kurmayı, minimum enerji ile maksimum verim almayı, çevreye duyarlı yapılar inşa etmeyi hedeflemekteyiz.

Devler Yapı, sektöründe edindiği tecrübeler sayesinde yapı, İzmir mimarlık, mühendislik, dekorasyon, tadilat, karot – beton kesme, İzmir prefabrik, proje hizmetlerinde ekonomik, yenilikçi ve şehirlere kimlik katan bir firma olarak saygın duruşuna devam etmektedir.

DEĞERLERİMİZ

Misyonumuz;

Kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmetlerle; güvenilir ve saygın bir kurum olup, rekabet gücümüzü özgün ve yenilikçi tasarımlarla arttırmanın yanı sıra kurumsal değerlerimize uygun, paylaşılmış hedeflere ulaşmak için sürdürülebilir ilişkiler kurarak müşterilerimize değer katmak.

Vizyonumuz;

İş ortağı olarak gördüğümüz müşterilerimize her ihtiyaçlarını zamanında ve müşteri memnuniyeti ilkesine dayanarak çözmek ve yaşam boyu huzurlu yapılar inşa etmek.

Temel Prensiplerimiz;

Ekonomik ve sorunsuz hizmet sunarız.

Müşterilerimizi şirket ortağı gibi görürüz.

İtibarın paradan daha değerli olduğunu bilir bu doğrultuda hareket ederiz.

Topluma, insanlığa ve doğal çevreye yararlı olmak için çaba gösteririz.