İzmir Hafriyat

İzmir hafriyat şirketi olarak kurulan, inşaat ve hafriyat sektöründe hizmet veren Devler Yapı Mimarlık taahhüt ettiği tüm projeleri başarılı bir şekilde tarihinden önce tamamlamış ve teslim etmiştir. İzmir hafriyat olarak çeşitli büyüklükte hafriyat, yıkım, toprak, kaya, taş zeminlerin kazımı ve yumuşatılması gibi çalışmalarda alanında uzman ve tecrübeli personeli tarafından yapılmaktadır. 

Yapılması planlanan yapının inşaatına başlamadan önce alandaki hafriyatın taşınması en iyi biçimde bu konuda uzman personel tarafından yapılmalıdır. İzmir hafriyat en son teknolojiye sahip teknik aletlerin kullanıldığı Devler Yapı Mimarlık firması olarak yapılacak olan inşaatın sağlamlığının temeli bu hafriyatın proje bazında taşınması ile doğrudan orantılıdır. Yapılacak olan kazı işleminde kullanılan teknik aletler üzerinde yaşanılabilir, sağlam yapılar kurulabilmesine olanak sağlamaktadır. 

1998 yılında kurulan Devler Yapı Mimarlık günümüze kadar dürüst, ilkeli ve şeffaf politikalarını gözeterek yaptığı başarılı çalışmalarla İzmir hafriyat işlerinde başarılı bir şirket olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Günümüze kadar birçok yerde yaptığı çalışmalarla kalite ve güven oluşturan bir firma olduğunu kanıtlamıştır. İzmir hafriyat şirketi olarak müşteri odaklılık, şeffaflık, güven ve sorumluluk ilkesiyle rekabetçilik ve en önemlisi koşulsuz müşteri memnuniyeti gibi değerlerimizle her geçen gün değer katarak yürüyüşüne emin adımlarla devam etmektedir.

Devler Yapı Mimarlık firması olarak hızla gelişen Türkiye inşaat sektöründe edindiği konumunun bilincine sahip olup daha kaliteli bir yaşama ulaşılmasında, İzmir hafriyat olarak inşaat sektöründe üstlendiği rolün farkındalığıyla var gücüyle çalışmaktadır.

İzmir hafriyat bir yapının inşasından önceki hafriyatın doğru bir şekilde alanında uzman ustalar ile yapılması gerekmektedir. Bununla birlikte hafriyat sırasında kullanılan araç gereçlerin yeterliliği, inşaat süresini ve inşaatın sağlamlığını doğrudan etkilemektedir. 

Devler Yapı ve Mimarlık olarak İzmir hafriyat işlerinde her zaman tercih edilen bir firma olmakla birlikte, hafriyat işlerinizde de sizlere her türlü özveriyi ve kolaylığı göstermektedir. Müşterilerinin daima yüzünü güldüren firma kaliteli işçiliği ile göz doldurmaktadır. 

Firma bugüne kadar üstlendiği tüm projeleri zamanında yerine getirmiş ve farklı büyüklükteki İzmir harfiyat, altyapı, yıkım ve çevre düzenlemesi projelerini disiplinli ve tecrübeli çalışanlarıyla 1998 yılından beri başarılı bir şekilde sürdürmektedir.