İzmir Karot ve Beton Kesme

İnşaat alanında en çok tercih edilen firmalardan biri olan Devler Yapı Mimarlık ekibi olarak aynı zamanda karot ve beton kesme hizmeti de vermekteyiz. Karot ve beton kesme işlemleri kendine ait araç gereçler ile birlikte yapılmaktadır. Aynı zamanda tehlikeli olabileceği gibi işinin ehli ustalar tarafından yapılması çok daha sağlıklı bir çözüm olacaktır. İzmir karot ve beton kesme hizmetimizden sizler de kolaylıkla faydalanabilir ve hem güvenilir hem de oldukça hızlı bir şekilde yapınızda gereken işlemleri yaptırabilirsiniz.

İnşaatlarda karot ve beton kesme işlemleri en sık yapılan işlemler arasında yer almaktadır. Karot makinesi ile beton delme işlemi hızlı ve pratik bir şekilde yapılmaktadır. Beton delme işlemi gibi delmesi ya da kesmesi zor yapılarda karot makinası kullanılmaktadır. Tadilat işlemleri, kapı ya da pencere yeri açma, kablo ve alt yapı döşeme çalışmaları, gider açma, beton güçlendirme gibi işlemler sırasında İzmir karot ve beton kesme makinası kullanılmaktadır.

İzmir Karot ve Beton Kesme Avantajları

Karot makinası kullanılarak delinen beton çok daha avantajlı şekillerde kullanılabilmektedir. Kısa sürede pratik bir kullanım sağlayan karot makinaları aynı zamanda duvarda düzgün bir şekilde delik açarak çatlaklara ya da kırılmalara sebep olmaz. Alanında uzman ustalarımızın gerçekleştirdiği İzmir karot ve beton kesme hizmetimiz sayesinde aynı zamanda numune alarak depreme dayanıklılık testi de gerçekleştirilmektedir.

Karot makinalarında birçok farklı delme ucu bulunmaktadır. Bu sayede yapının malzemelerine ve dokusuna en uygun uçlar kullanılarak çok daha düzgün bir şekilde delikler açılmaktadır. Bu sayede ihtiyaca yönelik büyüklüklerde delikler kolaylıkla tecrübeli ustalarımız tarafından açılmaktadır. Yaşadığınız şehir olan İzmir karot ve beton kesme işlemlerinde gönül rahatlığı ile bizleri tercih edebilirsiniz.

İzmir Karot ve Beton Kesme İle Dayanıklılık Testi

Karot makinası betonu delmek için kullanılan bir makinadır. Binanın depreme ve baskıya dayanıklılığı karot makinası ile ölçülmektedir. Karot makinası ile numune alınarak dayanıklılık testi gerçekleştirilmektedir. Alanında uzman ustalarımızın yapının inşası sırasında kullandığı beton öncelikle kesilir. Daha sonra ise karot makinası ile delinir. İzmir karot ve beton kesme dayanıklılık testinde alınan numunenin hasarına göre dayanıklılık belirlenmektedir.