İzmir Prefabrik

İnsanoğlu için barınma ihtiyacı oldukça önemli bir konudur. Özellikle günden güne artış gösteren kiralar ve buna paralel olarak büyüyen konut maliyetleri insanları daha ekonomik ve daha minimal yaşama doğru itmektedir. İzmir prefabrik olarak hizmet veren Devler Yapı ve Mimarlık firması 1998 yılında kurulmuştur. Ana konusu inşaat olan firmada ayrıca prefabrik alanların satışı da yapılmaktadır. 

Prefabrik yapıları oluşturan malzemeler fabrika üretimi olup, genelde bu parçaların birleştirilmesi sonucu ortaya çıkmaktadır. İzmir prefabrik olarak hizmet veren firmamız ayrıca tecrübeli kadrosuyla prefabrik ihtiyacında her zaman birinci sınıf işçilik sunmaktadır. 

Prefabrik yapılar depreme son derece dayanıklı olmakla birlikte, sudan ve ısıdan etkilenmez, kurulması ve sökülmesi oldukça kolaydır. Dört mevsim içinde bir ömür sürebileceğiniz İzmir prefabrik evleri ile hayatınıza değer katabilirsiniz. 

Devler Yapı ve Mimarlık olarak prefabrik ev ve yapı hizmeti veren firma sürdürülebilir işler için kaliteli ürünler ve son teknoloji cihazlar kullanılmaktadır. Müşterileri için yaptığı bir İzmir prefabrik montajı sonrasında bir müşterinin diğerine yapılan işle ve prefabrik kurulumuyla ilgili övgüyle bahsetmesi sonucunda yüzlerce hatta binlerce müşteri kazandık. Çünkü hedefi müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Devler Yapı ve Mimarlık İzmir prefabrik çalışmalar konusunda da her zaman tercih edilen bir firma olarak anılmaktadır. 

İzmir şehrinde yıllardır İzmir prefabrik konusunda hizmet veren firma, prefabrik ev konusunda da bünyesinde çalışmakta olan işinin ehli kadrodan her zaman ön bilgi alınabilmektedir. Prefabrik ev üretimi sırasında kullanılan tüm malzemeler TSE ve ISO 9001 olarak bilinen garanti ve kalite belgelerine sahiptir. 

İzmir prefabrik binaların dış, iç ve üst cephelerinde kullanılan malzeme birinci sınıf silikat ve selüloz elyaf malzemeden üretilmektedir. Bilindiği üzere selüloz elyaf yüksek sıcaklıklarda üretilen ve dayanımı en yüksek seviyede olan malzemedir. 

İzmir prefabrik bir yapıda kullanılan malzeme iklim şartlarından asla etkilenmez ve kullanımı tüm şartlara uyulduğunda minimum 30 yıl dayanıklıdır. Devler Yapı ve Mimarlık olarak prefabrik yapı konusunda her zaman tercih edilmekte ve malzeme/fiyat performansı da müşterilerinin daima yüzünü güldürmektedir.